Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin I_icon_mini_portal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Firmele: Willi Betz si Vos Logistics fac angajari

 

 Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Marian
Admin
Marian


Mesaje : 326
Data de inscriere : 14/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 11:20 pm

Aici puteti purta orice discuti despre 18 Wheels of Steel Haulin
Sus In jos
https://romaniamod.forumgratuit.ro
Marian
Admin
Marian


Mesaje : 326
Data de inscriere : 14/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeMar Ian 12, 2010 7:30 am

Stie careva ce sa fac sa nu mia ploua in Haulin????? Question Question Question Question
Sus In jos
https://romaniamod.forumgratuit.ro
clau-scania

clau-scania


Mesaje : 149
Data de inscriere : 16/03/2010
Localizare : petrosani HD

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 8:44 pm

pai exista un mod care iti face sa fie mereu dimineata dar scapi de ploaie
Sus In jos
Buffulikaa

Buffulikaa


Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/06/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 4:53 am

Baeti,am si eu o problema,cand dau sa ma joc Haulin,se incarca jocul si apoi apare asta ...

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Sadsada
Sus In jos
clau-scania

clau-scania


Mesaje : 149
Data de inscriere : 16/03/2010
Localizare : petrosani HD

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 4:55 am

ia vezi daca nu ai moduri bagate in haulin daca AI STERGELE apoi dai un restart la pc inchizi procesele inutile si incepi jocul
Sus In jos
Buffulikaa

Buffulikaa


Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/06/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 4:58 am

nam niciun mod instalat,jocul e dabea luat ...
Sus In jos
Marian
Admin
Marian


Mesaje : 326
Data de inscriere : 14/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 6:06 am

Poi nus cologu incearca sa schimbi Hulinul ial din lta parte
Sus In jos
https://romaniamod.forumgratuit.ro
Spintecatorul




Mesaje : 3
Data de inscriere : 17/07/2010

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeSam Iul 17, 2010 10:03 pm

As avea si eu o intrebare pentru voi, tot incer sa aflu cum sa fac o harta pentru joc si nu reusesc.
Ma puteti ajuta voi cu vrun tutorial ceva
Raman dator Razz Razz si multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri
Sus In jos
Spintecatorul




Mesaje : 3
Data de inscriere : 17/07/2010

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeSam Iul 17, 2010 10:51 pm

si as mai avea si eu o dorinta daca puteti sa bagati firme noi in joc ar fi mai fain cu firme noi jocul Wink Wink
Sus In jos
JoKeR




Mesaje : 9
Data de inscriere : 11/07/2010

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeDum Iul 18, 2010 2:17 am

frate ssi eu vreau firme noi dar uni nu stiu sa faca skinueri cum as fi eu ca daca as sti as face sincer care ma invata raman vesnic recunoscator contact : nu mai iti lasa id pe unde nu trebuie !!!!!
Sus In jos
Spintecatorul




Mesaje : 3
Data de inscriere : 17/07/2010

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:56 am

cine vrea sa faca harti pentru joc sau altele ma puteti contacta la id-ul de mess nu iti mai lasa id pe unde nu trebuie !!!!!! pentru ca vreu sa ajut si eu si sa invat Very Happy Very Happy
Sus In jos
clau-scania

clau-scania


Mesaje : 149
Data de inscriere : 16/03/2010
Localizare : petrosani HD

Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitimeMier Sept 15, 2010 9:01 am

@spintecatorul
daca voi avea nevoie te voi contacta auzi faci convertiri si pt ets?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Empty
MesajSubiect: Re: Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin   Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin Icon_minitime

Sus In jos
 
Discuti pe baza jocului 18 Wheels of Steel Haulin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discuti pe baza jocului Euro Truck Simulator
» Poze din 18 Wheels of Steel Haulin
» Video din 18 Wheels of Steel Haulin
» Ceata in Haulin'
» Xenon Haulin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Jocuri :: 18 Wheels of Steel Haulin-
Mergi direct la: